Zamówienia i sprzedaż

Większość tego, co pokazuję na blogu można kupić - część jest dostępna od ręki. Nie wykonuję kopii (z wyjątkiem prostych wzorów, które nie zostały wykonane na zamówienie. Ale i tu możliwość wykonania kopii zależy od tego, czy wciąż mam materiały).

Ceny zakładek wynoszą 15 - 25 zł dla zakładek wykonanych metodą dekupażu i od 30 do 40 zł dla zakładek malowanych, w zależności od tego, ile pracy wymaga dany wzór. Wszystkie zakładki wykonane są na drewnianych listewkach o wymiarach 5x15x0,5 cm.

Ceny kolczyków podaję w odpowiedzi na maila. Wszystkie kolczyki wykonane są na stalowych, brązowych i miedzianych elementach, z użyciem szklanych, drewnianych lub akrylowych koralików.

Przyjmuję też indywidualne zamówienia na malowane zakładki (ale nie wykonuję portretów). W ograniczonym zakresie wykonuję też zamówienia na biżuterię.

Do każdego zamówienia doliczam 7 zł kosztów wysyłki - wysyłam tylko na terenie Polski. Istnieje również możliwość odbioru osobistego na terenie Elbląga. Towar wysyłam po otrzymaniu przelewu na konto (numer konta podaję w mailu wysyłanym do klienta). W przypadku indywidualnych zamówień oraz zakładek malowanych, które nie są dostępne od ręki, płatność (całość lub zaliczkę) przyjmuję z góry, jeszcze przed rozpoczęciem pracy - termin otrzymania zaliczki/całości zapłaty jest wtedy terminem rozpoczęcia pracy.

W razie pytań lub chęci zakupienia któregoś z produktów, proszę pisać na adres:
madziad1988(maupa)gmail.com

1 komentarz:

  1. Szkoda że nie mieszkam w Elblągu (bo dysponuję tylko gotówką) :(

    OdpowiedzUsuń