niedziela, 2 lutego 2014

Słodkie zakładki:)

Od dawna chodzą za mną babeczki - jak tylko zobaczę jakąś serwetkę z tym motywem, muszę ją nabyć. Ostatnio postanowiłam je wykorzystać i tak powstały obie zakładki. Przy okazji okazało się, że technika przyklejania z jakiej korzystają wszyscy w internetach u mnie się nie sprawdza (chyba jestem jakaś ułomna w tym względzie), pozostanę więc przy swojej własnej.;)

Wszystkie zdjęcia można powiększyć kliknięciem:)

Różowa zakładka była eksperymentem. Raz, że chciałam sprawdzić, jak mi to wszystko wyjdzie na kolorowym tle, a dwa miałam testować metodę klejenia podpatrzoną na filmikach instruktażowych. Okazało się, że tło jest zbyt ciemne, a klejenie internetowe w moim przypadku się nie sprawdza. Ale ponieważ nie posiadałam akurat bardzo zaawansowanego sprzętu o nazwie papier ścierny, żeby zedrzeć to, co nieudane, postanowiłam dokończyć. Ku przestrodze.


Biała jest już bardziej udana, jeno kropki trochę nierówne. Ale zaopatrzyłam się już w sprzęt do robienia kropek (czyli patyki do szaszłyków, bo wykałaczek nie było), więc następnym razem będzie lepiej.:)


3 komentarze: